calcActive())">
Maxcom MM822 akku 800mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Maxcom matkapuhelimien kanssa:
MM822
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Maxcom matkapuhelimien alkuperäisakut:
MM822BB
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KMC400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109891 |
| Korvaa | KAC4 / KAC4-AAABD008954 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 45.26 x 40.05 x 4.63 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |