calcActive())">
Samsung B5722 Duos, BT-B7732, Galaxy 5 akku 1200mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
B5722 Duos
BT-B7732
Galaxy 5
Galaxy Europa
Galaxy Player 5.8
Galaxy S WIFI 4.0
GT-B5722
GT-B5722C
GT-B7722
GT-B7732
GT-C3610c
GT-I5500
GT-i5503
GT-i5503t
GT-i6320c
GT-i6330
GT-i7110
GT-i8510
Highlight T749
i7110 Pilot
INNOV8
SGH-D780
SGH-D788
SGH-G810
SGH-G810C
SGH-G818E
SGH-i550
SGH-i550A
SGH-i558
SGH-I560
SGH-I568
SGH-i688
SGH-i8510
SGH-T749
SGH-W509
SGH-W699
SGH-W709
YP-GB1
BT-B7732
Galaxy 5
Galaxy Europa
Galaxy Player 5.8
Galaxy S WIFI 4.0
GT-B5722
GT-B5722C
GT-B7722
GT-B7732
GT-C3610c
GT-I5500
GT-i5503
GT-i5503t
GT-i6320c
GT-i6330
GT-i7110
GT-i8510
Highlight T749
i7110 Pilot
INNOV8
SGH-D780
SGH-D788
SGH-G810
SGH-G810C
SGH-G818E
SGH-i550
SGH-i550A
SGH-i558
SGH-I560
SGH-I568
SGH-i688
SGH-i8510
SGH-T749
SGH-W509
SGH-W699
SGH-W709
YP-GB1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
AB474350BA
AB474350BABSTD
AB474350BC
AB474350BE
AB474350BEC
AB474350BK
AB474350BKCMP3
AB474350BU
AB474350DE
AB474350DU
AB475350CE
AB474350BABSTD
AB474350BC
AB474350BE
AB474350BEC
AB474350BK
AB474350BKCMP3
AB474350BU
AB474350DE
AB474350DU
AB475350CE
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMG810XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094449 |
| Korvaa | AB474350DE / AB474350BE / AB474350BU / AB474350BEC / AB474350BA / AB474350BABSTD / AB474350BC / AB474350DU / AB475350CE / AB474350BK / AB474350BKCMP3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 52.50 x 42.10 x 4.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €