calcActive())">
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
Varastossa
19,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung matkapuhelimien kanssa:
Galaxy A51 5G
Galaxy A51 UW 5G
SC-54A
SCG07
SM-A5160
SM-A516A
SM-A516B
SM-A516D
SM-A516J
SM-A516N
SM-A516U
SM-A516V
Galaxy A51 UW 5G
SC-54A
SCG07
SM-A5160
SM-A516A
SM-A516B
SM-A516D
SM-A516J
SM-A516N
SM-A516U
SM-A516V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung matkapuhelimien alkuperäisakut:
EB-BA516ABY
GH82-22889A
GH82-22889A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-SMA516SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159773 |
| Korvaa | EB-BA516ABY / GH82-22889A |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 16.94Wh |
| Mitat | 72.54 x 62.10 x 5.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-21%
Samsung Galaxy a20e 2019 akku 2550 mAh
18,95 €
14,95 €