calcActive())">
Samsung GT-I8190, Galaxy SIII mini, Galaxy S3 mini, Galaxy S III Mini, Galaxy S 3 Mini akku 1500 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Yhteensopiva Samsung akku mm: GT-I8190, Galaxy SIII mini, Galaxy S3 mini, Galaxy S III Mini, Galaxy S 3 Mini
Edullinen ja laadukas Samsung EB-FIM7FLU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Samsung Galaxy S 3, Mini Galaxy S III, Mini Galaxy S3, mini Galaxy SIII, mini GT-I8190. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun so…
| SKU | CS-SM8190SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128067887 |
| Korvaa | EB-F1M7FLU / GH43-03795A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.7Wh |
| Mitat | 60.40 x 51.00 x 4.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy S20 FE 5G / A52 / A52 5G / A52s 5G akku 4400mAh
24,95 €
20,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €