calcActive())">
Samsung Galaxy S4 Mini akku 1900mAh
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Yhteensopiva akku mm: SAMSUNG Galaxy S4 Mini Galaxy S4 Mini Duos Galaxy S4 Mini LTE GT-i9190 GT-i9192 GT-i9195 GT-i9197X GT-I9197Z GT-i9198 SCH-I435 Serrano SGH-I257 SHV-E370 SHV-E370D SPH-L520.
Edullinen ja laadukas Samsung B500BE, B500BU yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Galaxy S4 Mini Galaxy S4 Mini Duos Galaxy S4 Mini LTE GT-i9190 GT-i9192 GT-i9195 GT-i9197X GT-I9197Z GT-i9198 SCH-I435 Serrano SGH-I257 SHV-E370 SHV-E370D SPH-L520 . Akku saattaa olla myö…
| SKU | CS-SMI257XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075943 |
| Korvaa | B500BE / B500AE / B500BU / EB-B500BU / EB-B500BE / GH43-03944A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.03Wh |
| Mitat | 69.10 x 50.90 x 4.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
Samsung Galaxy Ace 4 4G / LTE Malli, SM-G357FZ akku 1900 mAh
16,95 €
-11%
Samsung Galaxy Ace 2, GT-I8160, Galaxy Trend GT-S7560, Trend Plus GT-S7580 yhteensopiva akku 1500 mAh
17,95 €
15,95 €
Samsung Galaxy S4 akku 2600 mAh
21,95 €
Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300, GT-I9305 yhteensopiva akku NFC tuella 2100 mAh
22,95 €
Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300, GT-i9305 yhteensopiva akku 2100 mAh
19,95 €
-9%
Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
21,95 €
19,95 €
-14%
Samsung Galaxy Alpha, SM-G850 akku 1860 mAh
20,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €