calcActive())">
Airsoft Guns airsoft M4 A / M4 A1 RIS yhteensopiva akku 1300mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Airsoft Guns airsoft yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
M4 A
M4 A1 RIS
MC51 MP5 A5 STEYR
M4 A1 RIS
MC51 MP5 A5 STEYR
Korvattavat Airsoft Guns airsoft alkuperäisakut
SDGE0507R2
SDGE501R2
ERA002
ERA004
ERICS13
EROA002
EROA003
SDGE501R2
ERA002
ERA004
ERICS13
EROA002
EROA003
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Airsoft Guns airsoft -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-ARM400RC |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197614 |
| Korvaa | SDGE0507R2 / SDGE501R2 / ERA002 / ERA004 / ERICS13 / EROA002 / EROA003 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 12.48Wh |
| Mitat | 114.30 x 34.00 x 17.00mm |
| Jännite | 9,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa NiMh akut
Näytä kaikki →
-13%
RC akku, Ni-MH 3600 7.2V Tamiya liittimet
29,95 €
25,95 €
-15%
RC akku, Ni-MH 3000 7.2V Tamiya liittimet
26,95 €
22,95 €
-13%
RC akku, Ni-MH 3000 7.2V Traxxas liittimet
23,95 €
20,95 €
-24%
RC akku, Ni-MH 3000, 8,4V
37,95 €
28,95 €
-19%
RC akku, Ni-MH 3600, 8,4V
42,95 €
34,95 €
-13%
RC akku, Ni-MH 3600 7.2V Gold plug liittimet
29,95 €
25,95 €
-18%
RC / airsoft akku, 1500 mAh, 9,6 V
27,95 €
22,95 €
-17%
RC akku, Ni-MH 4600 7.2V Tamiya liittimet
41,95 €
34,95 €