calcActive())">
Jablotron hälytysjärjestelmien JA-152KRY yhteensopiva akku 5000mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Jablotron hälytysjärjestelmien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
JA-152KRY
Korvattavat Jablotron hälytysjärjestelmien alkuperäisakut
AHB105565P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Jablotron hälytysjärjestelmien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-JTA152BT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216865 |
| Korvaa | AHB105565P |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 68.00 x 54.80 x 9.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Hälytinjärjestelmien akut
Näytä kaikki →
Verisure CR-2/3AZ Hälytinjärjestelmän muistiparisto 3V 1350 mAh
9,95 €
Becker HC520 akku 2600mAh
33,95 €
Cobra hälytysjärjestelmien 4138 / 4138HF yhteensopiva akku 230mAh
20,95 €
DSC 3G4000 Cellular Communicato akku 2000mAh
29,95 €
Honeywell Ademco 300-03865, Ademco 55026089, Ademco 781410403291 akku 1500mAh
23,95 €
Honeywell L5000 Panel, Lynx Plus, Tss Keypad akku 700mAh
20,95 €
Visonic PowerMaster 10, PowerMax 99-301712 Control Pan, Powermax Express akku 2000mAh
24,95 €
ZTE hälytysjärjestelmien SRQ-V72M Digital Life Controller / SRQ-V72M yhteensopiva akku 3000mAh
17,95 €