calcActive())">
DSC 3G4000 Cellular Communicato akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DSC hälytinjärjestelmien kanssa:
3G4000 Cellular Communicato
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DSC hälytinjärjestelmien alkuperäisakut:
3G4000-BATT
6PH-H-AA2200-S-J26
6PH-H-AA2200-S-J26
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi hälytinjärjestelmien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi hälytinjärjestelmien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-DSC400BT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128138587 |
| Korvaa | 3G4000-BATT / 6PH-H-AA2200-S-J26 / 1P-3BH7220 / 3G4000BATT / 3G4000USA / 3G4000 / FB-51 / 2AAP2200MAH |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 87.10 x 51.75 x 14.65mm |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Hälytinjärjestelmien akut
Näytä kaikki →
Verisure CR-2/3AZ Hälytinjärjestelmän muistiparisto 3V 1350 mAh
9,95 €
Becker HC520 akku 2600mAh
33,95 €
Cobra hälytysjärjestelmien 4138 / 4138HF yhteensopiva akku 230mAh
20,95 €
-12%
Ajax hälytysjärjestelmien Hub / Hub 2 yhteensopiva akku 2100mAh
16,95 €
14,95 €
Honeywell Ademco 300-03865, Ademco 55026089, Ademco 781410403291 akku 1500mAh
23,95 €
Honeywell L5000 Panel, Lynx Plus, Tss Keypad akku 700mAh
20,95 €
Visonic PowerMaster 10, PowerMax 99-301712 Control Pan, Powermax Express akku 2000mAh
24,95 €
-13%
DSC PGX901, PGX911, PowerG PG9911 akku 14500mAh
29,95 €
25,95 €