calcActive())">
Leica kameroiden Q2 / Q3 yhteensopiva akku 2600mAh
Saatavissa tehtaalta
46,95 €
Leica kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Q2
Q3
SL2
SL2S
Q3
SL2
SL2S
Korvattavat Leica kameroiden alkuperäisakut
19 531
BP-SCL6
BP-SCL6
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Leica kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-BDL200MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216377 |
| Korvaa | 19 531 / BP-SCL6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 18.72Wh |
| Mitat | 62.20 x 41.00 x 22.70mm |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Leica akut
Näytä kaikki →
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
Panasonic DMW-BLG10, DMW-BLG10E akku 980 mAh
22,95 €
Leica BLI-312 akku - 1600 mAh
33,95 €
-18%
Leica BP-DC13 akku - 900 mAh
33,95 €
27,95 €
Leica / Panasonic / Ricoh - BP-DC6-E / DB-70 / CGA-S008 yhteensopiva akku 1050 mAh
18,95 €
Leica BP-DC8, 18706, EA-DC-8 akku - 1400 mAh
18,95 €
Fujifilm kameroiden FinePix 1700z / FinePix 2700 yhteensopiva akku 2400mAh
15,95 €
-16%
Leica kameroiden M11 / M11 Glossy yhteensopiva akku 1800mAh
48,95 €
40,95 €