calcActive())">
Leica BLI-312 akku - 1600 mAh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Leica kameroiden kanssa:
BM8
M8
M8.2
M9 14464
M8
M8.2
M9 14464
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Leica alkuperäisakut:
BLI-312
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BLI312MC |
|---|---|
| EAN | 4894128036951 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 52.05 x 36.17 x 18.28mm |
| Korvaa | BLI-312 / BP-SCL1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Leica akut
Näytä kaikki →
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
Panasonic DMW-BLG10, DMW-BLG10E akku 980 mAh
22,95 €
-18%
Leica BP-DC13 akku - 900 mAh
33,95 €
27,95 €
Leica / Panasonic / Ricoh - BP-DC6-E / DB-70 / CGA-S008 yhteensopiva akku 1050 mAh
18,95 €
Leica BP-DC8, 18706, EA-DC-8 akku - 1400 mAh
18,95 €
Fujifilm kameroiden FinePix 1700z / FinePix 2700 yhteensopiva akku 2400mAh
15,95 €
-16%
Leica kameroiden M11 / M11 Glossy yhteensopiva akku 1800mAh
48,95 €
40,95 €
-15%
Leica kameroiden M10 / M10P yhteensopiva akku 1200mAh
40,95 €
34,95 €