calcActive())">
Somfy koirapannan 1241386 / Door Keeper Lock yhteensopiva akku 2750mAh
Saatavissa tehtaalta
70,95 €
Somfy koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
1241386
Door Keeper Lock
Door Keeper Smart Connected
lock connected Door Keeper
Door Keeper Lock
Door Keeper Smart Connected
lock connected Door Keeper
Korvattavat Somfy koirapannan alkuperäisakut
BL7812
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Somfy koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SRL812SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218562 |
| Korvaa | BL7812 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2750mAh / 20.35Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Koiratutkien akut
Näytä kaikki →
Garmin Alpha, Alpha 100, Alpha GPS Pig Hunting Dog Trac Koiratutkan Akku
24,95 €
-15%
Garmin Astro System DC20, DC20, DC30 Koiratutkan Akku
25,95 €
21,95 €
-5%
Dogtra 2300-NCP Advance, 2300NCP receiver, 2300RX receiver Koiratutkan Akku
21,95 €
20,95 €
Dogtra 1100NC receiver, 1100NCC receiver, 1200NC receiver Koiratutkan Akku
18,95 €
Garmin Astro System DC20, DC20, DC30 Koiratutkan Akku
18,95 €
Garmin Alpha, Alpha 100, Alpha GPS Pig Hunting Dog Trac Koiratutkan Akku
25,95 €
SportHunter 1225 / 1825 Koiratutkan Akku
16,95 €
Dogtra DA210, iQ plus remote transmitter, iQ transmitter Koiratutkan Akku
18,95 €