calcActive())">
Dogtra DA210, iQ plus remote transmitter, iQ transmitter Koiratutkan Akku
Varastossa
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dogtra koiratutkien kanssa:
DA210
iQ plus remote transmitter
iQ transmitter
iQ plus remote transmitter
iQ transmitter
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dogtra koiratutkien alkuperäisakut:
BP37T
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SDP37SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092148 |
| Mitat | 40.57 x 24.62 x 6.40mm |
| Korvaa | BP37T |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Koiratutkien akut
Näytä kaikki →
-15%
Garmin Astro System DC20, DC20, DC30 Koiratutkan Akku
25,95 €
21,95 €
Garmin Alpha, Alpha 100, Alpha GPS Pig Hunting Dog Trac Koiratutkan Akku
24,95 €
-5%
Dogtra 2300-NCP Advance, 2300NCP receiver, 2300RX receiver Koiratutkan Akku
21,95 €
20,95 €
Dogtra 1100NC receiver, 1100NCC receiver, 1200NC receiver Koiratutkan Akku
18,95 €
Garmin Astro System DC20, DC20, DC30 Koiratutkan Akku
18,95 €
Garmin Alpha, Alpha 100, Alpha GPS Pig Hunting Dog Trac Koiratutkan Akku
25,95 €
SportHunter 1225 / 1825 Koiratutkan Akku
16,95 €
Dogtra 150NCP Collar, 175NCP Collar, 175NCP dog training collar Koiratutkan Akku
18,95 €