calcActive())">
Nokia puhelimen CX10 / TA-1332 yhteensopiva akku 4350mAh
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Nokia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CX10
TA-1332
TA-1341
TA-1350
TA1344
X20
TA-1332
TA-1341
TA-1350
TA1344
X20
Korvattavat Nokia puhelimen alkuperäisakut
CN110
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Nokia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-NKX100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213161 |
| Korvaa | CN110 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4350mAh / 16.83Wh |
| Mitat | 78.60 x 64.60 x 4.60mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Nokia akut
Näytä kaikki →
-11%
Nokia BP-4L yhteensopiva akku 1700 mAh
17,95 €
15,95 €
-12%
Nokia BL-5C, BL-5CA, BL-5CB, BR-5C yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 1100 mAh
16,95 €
14,95 €
-12%
Nokia BL-4U yhteensopiva akku 1200 mAh
16,95 €
14,95 €
-13%
Nokia BLS-2N, BLS-4, BMS-2S, BPS-2 yhteensopiva akku 900 mAh
14,95 €
12,95 €
-15%
Nokia BLC-2 yhteensopiva akku 950 mAh
12,95 €
10,95 €
-18%
Nokia 2.2 akku 2900mAh
16,95 €
13,95 €
-21%
Nokia 3210 BML-3 yhteensopiva akku 1200 mAh
18,95 €
14,95 €