calcActive())">
Bosch taskulampun H100 Ex / HB100 yhteensopiva akku 7000mAh
Saatavissa tehtaalta
87,95 €
Bosch taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
H100 Ex
HB100
HKB100
HKE100
HKEB100EN
HB100
HKB100
HKE100
HKEB100EN
Korvattavat Bosch taskulampun alkuperäisakut
074044
7781207014
7781207014
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-BKE100FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168119 |
| Korvaa | 7781207014 / 074044 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7000mAh / 33.6Wh |
| Mitat | 116.00 x 103.00 x 79.00mm |
| Jännite | 4,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Taskulamppujen akut
Näytä kaikki →
Peli 3715Z0 LED ATEX 2015, 3760Z0, 3765 akku 1500mAh
25,95 €
-8%
Peli 9410, 9410L, 9419L akku 7500mAh
36,95 €
33,95 €
Trelock LS 950 akku 4400mAh
19,95 €
ESP Infinite Prime Control Panel akku 2000mAh
26,95 €
Maglight jne. yhteensopiva akku 6V Ni-Mh 5000 mAh
37,95 €
-23%
Pelican 8050, 8060 Taskulampun Akku
30,95 €
23,95 €
-13%
Pelican M9 Taskulampun Akku
23,95 €
20,95 €
-13%
Clulite Range akku 2000mAh
23,95 €
20,95 €