calcActive())">
AEG työkalun BFL 18 / BHO 18 yhteensopiva akku 6000mAh
Saatavissa tehtaalta
74,95 €
AEG työkalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BFL 18
BHO 18
BKS 18
BMS 18C
BS 18C
BS 18G
BSB 18
BSB 18 G
BSB 18 LI
BSB 18 STX
BSS 18C
BST 18X
BUS 18
BUS 18 X
BHO 18
BKS 18
BMS 18C
BS 18C
BS 18G
BSB 18
BSB 18 G
BSB 18 LI
BSB 18 STX
BSS 18C
BST 18X
BUS 18
BUS 18 X
Korvattavat AEG työkalun alkuperäisakut
L1815R
L1830R
L1830R
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu AEG työkalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa sit…
| SKU | CS-RDD841PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179306 |
| Korvaa | AC840084 / R840083 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 108Wh |
| Mitat | 142.00 x 87.00 x 76.00mm |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa AEG akut
Näytä kaikki →
-23%
AEG BBM 18 STX, BFL 18, BHO 18 Työkalun Akku 3000mAh
52,95 €
40,95 €
-29%
AEG BBM 14 STX-R, BS 14 X, BS14C Työkalun Akku 5000 mAh
79,95 €
56,95 €
-22%
AEG BM215 Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
49,95 €
38,95 €
-15%
AEG BBM 14 STX-R, BS 14 X, BS14C Työkalun Akku 3000 mAh
59,95 €
50,95 €
-23%
Milwaukee 398 / AEG BEST 12X Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
45,95 €
-31%
AEG BBM 18 STX, BFL 18, BHO 18 Työkalun Akku 6000mAh
99,95 €
68,95 €
AEG BM215 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
59,95 €
AEG 413184, SE 3.6, SE3.6 akku 2500mAh
31,95 €