calcActive())">
Xiaomi kojelautakameran 70mai Pro / 70mai A500S yhteensopiva akku 900mAh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Xiaomi kojelautakameran yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
70mai Pro
70mai A500S
Midrive D02
Midrive D04
Smart Dash Cam Pro
70mai A500S
Midrive D02
Midrive D04
Smart Dash Cam Pro
Korvattavat Xiaomi kojelautakameran alkuperäisakut
HMC1450
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi kojelautakameran -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-XMR700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182344 |
| Korvaa | HMC1450 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 48.50 x 14.50 x 14.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kamera akku
Näytä kaikki →
Action kameroiden HDMax Extreme yhteensopiva akku 1050mAh
13,95 €
Actionpro kameroiden X7 / ISAW A1 yhteensopiva akku 1300mAh
16,95 €
ACTIVEON kameroiden LX / DX yhteensopiva akku 1300mAh
16,95 €
ACTIVEON kameroiden CX / CX HD yhteensopiva akku 600mAh
19,95 €
Angel Eye kameroiden 550H yhteensopiva akku 1100mAh
13,95 €
GOTOP kameroiden G1 yhteensopiva akku 850mAh
20,95 €
Xiaomi kameroiden AZ16 yhteensopiva akku 1160mAh
16,95 €
Xiaomi kameroiden Fimi Palm yhteensopiva akku 800mAh
20,95 €