calcActive())">
Xiaomi Yi kameroiden AZ13H / YDXJ01XY yhteensopiva akku 850mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Xiaomi Yi kameroiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AZ13H
YDXJ01XY
AZ13-1
YDXJ01XY
AZ13-1
Korvattavat Xiaomi Yi kameroiden alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi Yi kameroiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-RBS500MC |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097426 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 36.35 x 32.30 x 7.82mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kamera akku
Näytä kaikki →
Action kameroiden HDMax Extreme yhteensopiva akku 1050mAh
13,95 €
Actionpro kameroiden X7 / ISAW A1 yhteensopiva akku 1300mAh
16,95 €
ACTIVEON kameroiden LX / DX yhteensopiva akku 1300mAh
16,95 €
ACTIVEON kameroiden CX / CX HD yhteensopiva akku 600mAh
19,95 €
Angel Eye kameroiden 550H yhteensopiva akku 1100mAh
13,95 €
GOTOP kameroiden G1 yhteensopiva akku 850mAh
20,95 €
Xiaomi kameroiden AZ16 yhteensopiva akku 1160mAh
16,95 €
Xiaomi kameroiden Fimi Palm yhteensopiva akku 800mAh
20,95 €