calcActive())">
Asus Chromebook Flip C434 akku 4050 mAh
Varastossa
79,95 €
66,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Chromebook Flip C434
C434TA-AI0041
C434TA-E10013
C434TA-AI0045
C434TA-DS384T
Chromebook Flip C434TA-1A
Chromebook Flip C434TA-AI0264
C434TA-DSM4T
C434TA-AI0108
C434TA-DS584
C434TA-AI0080
C434TA
C434TA-AI0095
Chromebook Flip C434TA-DSM4T
C434TA-DS588T
Chromebook Flip C434TA-E10013
C434TA-DS384
Chromebook Flip C434TA
C434TA-AI0041
C434TA-E10013
C434TA-AI0045
C434TA-DS384T
Chromebook Flip C434TA-1A
Chromebook Flip C434TA-AI0264
C434TA-DSM4T
C434TA-AI0108
C434TA-DS584
C434TA-AI0080
C434TA
C434TA-AI0095
Chromebook Flip C434TA-DSM4T
C434TA-DS588T
Chromebook Flip C434TA-E10013
C434TA-DS384
Chromebook Flip C434TA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C31N1824
0B200-03290000
0B200-03290000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-AUC434NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165941 |
| Mitat | 291.80 x 109.60 x 4.60mm |
| Korvaa | C31N1824 / 0B200-03290000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 46.78Wh |
| Jännite | 11,55 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Asus
Näytä kaikki →
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-16%
Asus ZenBook UX32 akku 6500 mAh
79,95 €
66,95 €
Asus K55, X55 akku 4400mAh / 47.52Wh mAh - Musta
59,95 €
-6%
Asus E402S, E402SA, E502S akku4100 mAh
69,95 €
65,95 €
-34%
Asus X756U akku 5000 mAh
89,95 €
58,95 €
-22%
Asus A53, X53 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
46,95 €
-14%
Asus ZenPad 10 Z300C Akku 4700mah
28,95 €
24,95 €
-18%
Asus X540 / Vivobook 15 akku 2200 mAh
54,95 €
44,95 €