calcActive())">
Asus VivoBook 14 E410MA / E510MA akku 3400mAh
Varastossa
79,95 €
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
VivoBook 14 E410MA-EK007TS
VivoBook 14 E410MA-EK018TS
E510MA-BR295R
E510MA-WBC02
VivoBook 14 E410MA-EK026TS
E510MA-BR058T
E510MA-BR059T
E510MA-EJ059T
E410MA
VivoBook 14 E410MA
E510MA-BR143T
VivoBook 14 E410MA-EK368TS
VivoBook 14 E410MA-EK017TS
E510MA-EJ133T
E510MA-EJ105T
E510MA-EJ015TS
E510MA
E510MA-BR352R
VivoBook 14 E410MA-EK018TS
E510MA-BR295R
E510MA-WBC02
VivoBook 14 E410MA-EK026TS
E510MA-BR058T
E510MA-BR059T
E510MA-EJ059T
E410MA
VivoBook 14 E410MA
E510MA-BR143T
VivoBook 14 E410MA-EK368TS
VivoBook 14 E410MA-EK017TS
E510MA-EJ133T
E510MA-EJ105T
E510MA-EJ015TS
E510MA
E510MA-BR352R
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
C31N1912
0B200-03680300
0B200-03680300
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUK144NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175346 |
| Korvaa | C31N1912 / 0B200-03680300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 39.27Wh |
| Mitat | 190.40 x 98.00 x 5.50mm |
| Jännite | 11,55 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Asus akut
Näytä kaikki →
-19%
Asus Zenbook 14 / ZenBook 13 akku 4250mAh
79,95 €
64,95 €
-29%
Asus VivoBook S14 / S15 / C31N1905 Akku
79,95 €
56,95 €
-23%
Asus X421 / VivoBook Flip 14 / C31N1911 akku 3450mAh
59,95 €
45,95 €
-34%
Asus ZenBook 14 UX433 akku 4250mAh
79,95 €
52,95 €
-14%
Asus VivoBook E410KA akku 3450 mAh
69,95 €
59,95 €
-14%
Asus ZenBook UX481FL / C41N1901 akku 4050mAh
89,95 €
76,95 €
-7%
Asus FX504, FX504G, FX504GD akku 4100mAh
69,95 €
64,95 €
-32%
ASUS Zenbook Pro 15 yhteensopiva akku - 4400mAh
89,95 €
60,95 €