calcActive())">
BenQ JoyBook R56, JoyBook S41, JoyBook S42, JoyBook R42, JoyBook C41 akku 4400 mAh - Musta
Varastossa
69,95 €
34,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BenQ kannettavien tietokoneiden kanssa:
JoyBook R56
JoyBook S41
JoyBook S42
JoyBook R42
JoyBook C41
JoyBook C41E
JoyBook S41
JoyBook S42
JoyBook R42
JoyBook C41
JoyBook C41E
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BenQ alkuperäisakut:
2C.20770.001
2C.20770.011
3UR18650F-2-QC-CH3
3UR18650F-2-QC-CH3A
3UR18650F-2-QC-CH3X
7813540000
7813570000
916C5820F
916C5840F
BATSQU704
SQU-704
SQU-705
SQU-701
2C.20C30.001
916C7170F
916C5810F
DHR504
EUP-P2-4-24
2C.20770.011
3UR18650F-2-QC-CH3
3UR18650F-2-QC-CH3A
3UR18650F-2-QC-CH3X
7813540000
7813570000
916C5820F
916C5840F
BATSQU704
SQU-704
SQU-705
SQU-701
2C.20C30.001
916C7170F
916C5810F
DHR504
EUP-P2-4-24
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BUS42NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031871 |
| Mitat | 210.99 x 49.06 x 19.21mm |
| Korvaa | 2C.20770.001 / 7813540000 / 7813570000 / 916C5820F / 916C5840F / SQU-701 / 2C.20C30.001 / 916C7170F / 916C5810F / DHR504 / EUP-P2-4-24 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.