calcActive())">
Compaq Business Notebook nc2400, Business Notebook 2400, Business Notebook 2510p akku 6600 mAh
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook 2533t
EliteBook 2530p
EliteBook 2530p
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
EH768UT
484784-001
KU529AA
411126-001
404887-241
HSTNN-DB23
HSTNN-FB21
EH767AA
411127-001
404888-241
441675-001
HSTNN-DB22
EH768AA
RW556AA
412779-001
484784-001
KU529AA
411126-001
404887-241
HSTNN-DB23
HSTNN-FB21
EH767AA
411127-001
404888-241
441675-001
HSTNN-DB22
EH768AA
RW556AA
412779-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CP2400HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030003 |
| Mitat | 209.00 x 59.10 x 41.30mm |
| Korvaa | EH768UT / 484784-001 / KU529AA / 411126-001 / 404887-241 / HSTNN-DB23 / HSTNN-FB21 / EH767AA / 411127-001 / 404888-241 / 441675-001 / HSTNN-DB22 / EH768AA / RW556AA / 412779-001 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Compaq akut
Näytä kaikki →
-32%
HP / Compaq G62, G42, dm4, dv6 akku 4400 mAh musta
49,95 €
33,95 €
-18%
HP Compaq 6530b, 6535b, 6730b, 6735b, 6500b, 6700b, 6930b, 6540b, Elitebook 6930 jne yhteensopiva akku 4400 mAh
49,95 €
40,95 €
Compaq Presario CQ42, CQ56, CQ62, CQ72 yhteensopiva akku 6600 mAh
69,95 €
-50%
Compaq Presario 2120US-DE598A, Presario 2537EA-DK776A, Presario 2127EA-DG327A, Presario 2110EA akku 4400 mAh
69,95 €
34,98 €
Compaq Presario CQ60-100, Presario CQ50, Presario CQ70, Presario CQ45, Presario CQ70-100, Presario CQ60, Presario CQ40, CQ45, Presario CQ60, Presario CQ40-142TU akku 8800 mAh
79,95 €
Compaq Business Notebook TC4400, Business Notebook NC4200, Business Notebook TC4200, Business Notebook 4200, Business Notebook NC4400 akku 4400 mAh
59,95 €
Compaq Business Notebook NX6100 Business Notebook NX6200, Business Notebook NX6300 akku 6600 mAh
69,95 €
Compaq Business Notebook 6520S, Business Notebook 6530s, Business Notebook 6531s akku 4400mAh
52,95 €