calcActive())">
Compaq Business Notebook TC4400, Business Notebook NC4200, Business Notebook TC4200, Business Notebook 4200, Business Notebook NC4400 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
Business Notebook NC4400
Business Notebook TC4200
Business Notebook TC4400
Business Notebook 4200
Business Notebook NC4200
Business Notebook TC4200
Business Notebook TC4400
Business Notebook 4200
Business Notebook NC4200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
381373-001
383510-001
HSTNNIB12
PB991A
383510-001
HSTNNIB12
PB991A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CP4200NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018544 |
| Mitat | 125.60 x 72.40 x 19.90mm |
| Korvaa | 381373-001 / 383510-001 / HSTNNIB12 / PB991A / HSTNN-C02C / HSTNN-UB12 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Compaq akut
Näytä kaikki →
-32%
HP / Compaq G62, G42, dm4, dv6 akku 4400 mAh musta
49,95 €
33,95 €
-18%
HP Compaq 6530b, 6535b, 6730b, 6735b, 6500b, 6700b, 6930b, 6540b, Elitebook 6930 jne yhteensopiva akku 4400 mAh
49,95 €
40,95 €
Compaq Presario CQ42, CQ56, CQ62, CQ72 yhteensopiva akku 6600 mAh
69,95 €
-50%
Compaq Presario 2120US-DE598A, Presario 2537EA-DK776A, Presario 2127EA-DG327A, Presario 2110EA akku 4400 mAh
69,95 €
34,98 €
Compaq Presario CQ60-100, Presario CQ50, Presario CQ70, Presario CQ45, Presario CQ70-100, Presario CQ60, Presario CQ40, CQ45, Presario CQ60, Presario CQ40-142TU akku 8800 mAh
79,95 €
Compaq Business Notebook NX6100 Business Notebook NX6200, Business Notebook NX6300 akku 6600 mAh
69,95 €
-50%
Compaq Presario X1000 sarja akku 4400 mAh
69,95 €
34,98 €
Compaq Presario Business Notebook NX9100, Business Notebook NX9110, HSTNN-DB02 akku 6600 mAh
79,95 €