calcActive())">
DELL Latitude 5288 / 5488 / 5290 / 5590 / 5280 akku 4200mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
48,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 12 5290
Latitude E5288
N013L5290-D1636CN
Latitude 5288
Latitude 5488
Latitude 5290
Latitude 5590
Latitude 5280
N025L5290-D1606CN
N008L5290-D1506CN
N018L5290-D1736CN
N014L5290-D1516CN
Latitude E5288
N013L5290-D1636CN
Latitude 5288
Latitude 5488
Latitude 5290
Latitude 5590
Latitude 5280
N025L5290-D1606CN
N008L5290-D1506CN
N018L5290-D1736CN
N014L5290-D1516CN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
00JWGP
0DJWGP
83XPC
93FTF
D4CMT
DJWGP
DV9NT
FPT1C
GD1JP
4YFVG
JWGP
3DDDG
0DJWGP
83XPC
93FTF
D4CMT
DJWGP
DV9NT
FPT1C
GD1JP
4YFVG
JWGP
3DDDG
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEL528NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152682 |
| Korvaa | 00JWGP / 0DJWGP / 83XPC / 93FTF / D4CMT / DJWGP / DV9NT / FPT1C / GD1JP / 4YFVG / JWGP / 3DDDG |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 47.88Wh |
| Mitat | 192.90 x 105.10 x 6.90mm |
| Jännite | 11,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
Dell Latitude E6400, Latitude E6500, precision M2400, precision M4400 , 6600 mAh Musta
69,95 €
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 6600 mAh musta
79,95 €
-18%
Dell Latitude D620, Latitude D630, Precision M2300 akku 4400 mAh
59,95 €
48,95 €
-5%
DELL Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230 akku 2200 mAh
59,95 €
56,95 €
-19%
DELL Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230 akku 4400 mAh
69,95 €
56,95 €
-50%
Dell Inspiron 1521, Inspiron 1721, Inspiron 1520, Vostro 1500, Vostro 1700, Inspiron 1720 akku 6600 mAh
69,95 €
34,98 €
DELL Precision M2800, Precision M3800, XPS 15 9530 akku 8100 mAh
89,95 €