calcActive())">
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
Varastossa
79,95 €
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 13 7300(N052L7300-D1716FCN)
Latitude 13 5300
N004L5300-D1506CN
Latitude 14 7400
N078L7400-D1716FCN
Latitude 13 7300(N050L7300-D1726FCN)
Latitude 13 5300 2-in-1
Latitude 7300-P99G
N001L5300-D1306CN
Latitude 7400-8N6DH
N014L5300-D1706FCN
N004L7400-D1506CN
Latitude 13 7300(N001L7300-D1506CN)
N049L7400-D1536FCN
Latitude 7300
Latitude 7400
Latitude 13 5300
N004L5300-D1506CN
Latitude 14 7400
N078L7400-D1716FCN
Latitude 13 7300(N050L7300-D1726FCN)
Latitude 13 5300 2-in-1
Latitude 7300-P99G
N001L5300-D1306CN
Latitude 7400-8N6DH
N014L5300-D1706FCN
N004L7400-D1506CN
Latitude 13 7300(N001L7300-D1506CN)
N049L7400-D1536FCN
Latitude 7300
Latitude 7400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
05VC2M
MXV9V
MXV9V
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEL730NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158530 |
| Korvaa | 05VC2M / MXV9V |
| Kapasiteetti (mAh) | 7400mAh / 56.24Wh |
| Mitat | 237.26 x 103.14 x 5.80mm |
| Jännite | 7,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
Dell Latitude E6400, Latitude E6500, precision M2400, precision M4400 , 6600 mAh Musta
69,95 €
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 6600 mAh musta
79,95 €
-18%
Dell Latitude D620, Latitude D630, Precision M2300 akku 4400 mAh
59,95 €
48,95 €
-5%
DELL Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230 akku 2200 mAh
59,95 €
56,95 €
-19%
DELL Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230 akku 4400 mAh
69,95 €
56,95 €
-50%
Dell Inspiron 1521, Inspiron 1721, Inspiron 1520, Vostro 1500, Vostro 1700, Inspiron 1720 akku 6600 mAh
69,95 €
34,98 €
DELL Precision M2800, Precision M3800, XPS 15 9530 akku 8100 mAh
89,95 €