calcActive())">
Dell Latitude D810, Precision M70 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude D810
Precision M70
Precision M70
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
310-5351
312-0279
C5331
F5608
G5226
Y4367
312-0279
C5331
F5608
G5226
Y4367
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEM70NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024569 |
| Mitat | 184.30 x 76.70 x 22.00mm |
| Korvaa | 310-5351 / 312-0279 / C5331 / F5608 / G5226 / Y4367 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
Dell Latitude E6400, Latitude E6500, precision M2400, precision M4400 , 6600 mAh Musta
69,95 €
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 6600 mAh musta
79,95 €
-18%
Dell Latitude D620, Latitude D630, Precision M2300 akku 4400 mAh
59,95 €
48,95 €
-5%
DELL Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230 akku 2200 mAh
59,95 €
56,95 €
-19%
DELL Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230 akku 4400 mAh
69,95 €
56,95 €
-50%
Dell Inspiron 1521, Inspiron 1721, Inspiron 1520, Vostro 1500, Vostro 1700, Inspiron 1720 akku 6600 mAh
69,95 €
34,98 €
DELL Precision M2800, Precision M3800, XPS 15 9530 akku 8100 mAh
89,95 €