calcActive())">
Dell Inspiron 1521, Inspiron 1721, Inspiron 1520, Vostro 1500, Vostro 1700, Inspiron 1720 akku 6600 mAh
Varastossa
69,95 €
34,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Inspiron 1521
Inspiron 1721
Inspiron 1520
Vostro 1500
Vostro 1700
Inspiron 1720
Inspiron 1721
Inspiron 1520
Vostro 1500
Vostro 1700
Inspiron 1720
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:
312-0575
312-0594
GK479
312-0504
312-0590
451-10476
312-0576
FP282
312-0513
312-0518
312-0520
312-0576
312-0577
312-0589
312-0594
312-0595
451-10477
FK890
NR239
312-0594
GK479
312-0504
312-0590
451-10476
312-0576
FP282
312-0513
312-0518
312-0520
312-0576
312-0577
312-0589
312-0594
312-0595
451-10477
FK890
NR239
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DE1520HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026501 |
| Mitat | 209.90 x 69.80 x 20.40mm |
| Korvaa | 312-0575 / 312-0594 / GK479 / 312-0504 / 312-0590 / 451-10476 / 312-0576 / FP282 / 312-0513 / 312-0518 / 312-0520 / 312-0577 / 312-0589 / 312-0595 / 451-10477 / FK890 / NR239 / GR995 / NR222 / TM980 / 0GR99 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-33%
DELL Latitude E7440 akku 6080 mAh
69,95 €
46,95 €
-19%
Dell Precision 5520 Akku 8000 mAh
89,95 €
72,95 €
-31%
DELL Latitude 7300 / Latitude 7400 akku 7400mAh
79,95 €
54,95 €
-25%
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
74,95 €
55,95 €
-26%
DELL Precision 7550 akku 7850mAh
89,95 €
66,95 €
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
-19%
DELL Latitude 5320 / 7320 / 7420 / 7520 akku 3800mAh
79,95 €
64,95 €
DELL Latitude 12 7000, Latitude 12 7290, Latitude 13 7000 7390 akku 7500mAh
89,95 €