calcActive())">
DELL Precision 15 7000 7510 yhteensopiva akku - 7900mAh
Varastossa
74,95 €
55,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Precision M7710
Precision 17 7000
Precision 17 7710
Precision 15 7000
Precision 15 7510
Precision M7510
Precision 17 7720
Precision 15 7520
Precision 7520
Precision 17-7710
Precision 15-7510
Precision 7510
Precision 7710
Precision 17 7000
Precision 17 7710
Precision 15 7000
Precision 15 7510
Precision M7510
Precision 17 7720
Precision 15 7520
Precision 7520
Precision 17-7710
Precision 15-7510
Precision 7510
Precision 7710
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
T05W1
0FNY7
FNY7
451-BBSE
GR5D3
1G9VM
451-BBSB
451-BBSF
M28DH
MFKVP
RDYCT
To5W1
0FNY7
FNY7
451-BBSE
GR5D3
1G9VM
451-BBSB
451-BBSF
M28DH
MFKVP
RDYCT
To5W1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEM771HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156550 |
| Korvaa | T05W1 / 0FNY7 / FNY7 / 451-BBSE / GR5D3 / 1G9VM / 451-BBSB / 451-BBSF / M28DH / MFKVP / RDYCT / To5W1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7900mAh / 87.69Wh |
| Mitat | 247.14 x 77.35 x 15.86mm |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Dell akut
Näytä kaikki →
-7%
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 4400 mAh musta
59,95 €
55,95 €
Dell Latitude E6400, Latitude E6500, precision M2400, precision M4400 , 6600 mAh Musta
69,95 €
Dell Latitude E5420, E5520, E6120, E6220, E6320, E6420, E6420 ATG, E6520 akku 6600 mAh musta
79,95 €
-18%
Dell Latitude D620, Latitude D630, Precision M2300 akku 4400 mAh
59,95 €
48,95 €
-5%
DELL Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230 akku 2200 mAh
59,95 €
56,95 €
-19%
DELL Latitude E6120, Latitude E6220, Latitude E6230 akku 4400 mAh
69,95 €
56,95 €
-50%
Dell Inspiron 1521, Inspiron 1721, Inspiron 1520, Vostro 1500, Vostro 1700, Inspiron 1720 akku 6600 mAh
69,95 €
34,98 €
DELL Precision M2800, Precision M3800, XPS 15 9530 akku 8100 mAh
89,95 €