
calcActive())">
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Esprimo Mobile V5515
Esprimo Mobile V5535
Esprimo Mobile V5555
Esprimo Mobile V5535
Esprimo Mobile V5555
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
FOX-EFS-SA-22F-06
FOX-EFS-SA-XXF-06
S26391-F6120-L470
SMP-EFS-SS-22E-06
FOX-EFS-SA-XXF-06
S26391-F6120-L470
SMP-EFS-SS-22E-06
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-FU5535NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062141 |
| Mitat | 204.80 x 55.50 x 20.10mm |
| Korvaa | FOX-EFS-SA-22F-06 / FOX-EFS-SA-XXF-06 / S26391-F6120-L470 / SMP-EFS-SS-22E-06 / SDI-HFS-SS-22F-06 / SMP-HFS-SS-22F-06 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
89,95 €
76,95 €

Fujitsu Lifebook E558 akku 3450 mAh
99,95 €
80,95 €

Fujitsu LifeBook A544, LifeBook AH564, LifeBook E554 akku 4400mAh
69,95 €
56,95 €

Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €

Fujitsu Lifebook A530, AH530, LH520, LH530, LH701 akku 4400 mAh
79,95 €

Fujitsu LifeBook A544, LifeBook AH564, LifeBook E554 akku 2000mAh
59,95 €
50,95 €

Fujitsu Lifebook A6230 akku 4400 mAh
69,95 €

Fujitsu Lifebook BH531, Lifebook LH531, Lifebook SH531 akku 5000 mAh
53,95 €
