calcActive())">
Fujitsu Lifebook A530, AH530, LH520, LH530, LH701 akku 4400 mAh
Varastossa
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
LifeBook A530
LifeBook A531
LifeBook AH530
LifeBook AH531
LifeBook LH520
LifeBook LH530
LifeBook LH531
LifeBook LH701
LifeBook LH701A
LifeBook A531
LifeBook AH530
LifeBook AH531
LifeBook LH520
LifeBook LH530
LifeBook LH531
LifeBook LH701
LifeBook LH701A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
CP477891-01
FMVNBP186
FPCBP250
FPCBP250AP
FPCBP274
FPCBP274AP
FPCSP274
S26391-F495-L100
S26391-F840-L100
FMVNBP186
FPCBP250
FPCBP250AP
FPCBP274
FPCBP274AP
FPCSP274
S26391-F495-L100
S26391-F840-L100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FUH520NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049715 |
| Mitat | 201.78 x 51.22 x 20.92mm |
| Korvaa | CP477891-01 / FMVNBP186 / FPCBP250 / FPCBP250AP / FPCBP274 / FPCBP274AP / FPCSP274 / S26391-F495-L100 / S26391-F840-L100 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-14%
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
89,95 €
76,95 €
-19%
Fujitsu Lifebook E558 akku 3450 mAh
99,95 €
80,95 €
-19%
Fujitsu LifeBook A544, LifeBook AH564, LifeBook E554 akku 4400mAh
69,95 €
56,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
GC Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €