calcActive())">
Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
Varastossa
69,95 €
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Fujitsu LifeBook E8310
LifeBook L1010
LifeBook LH700
LifeBook P770
LifeBook P8110
LifeBook S2210
LifeBook S6310
LifeBook S6311
LifeBook S710
LifeBook S7110
LifeBook S7111
LifeBook S760
LifeBook SH560
LifeBook SH760
LifeBook L1010
LifeBook LH700
LifeBook P770
LifeBook P8110
LifeBook S2210
LifeBook S6310
LifeBook S6311
LifeBook S710
LifeBook S7110
LifeBook S7111
LifeBook S760
LifeBook SH560
LifeBook SH760
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
CP293550-01
FMVNBP146
FMVNBP177
FMVNBP178
FPCBP145
FPCBP145AP
FPCBP218
FPCBP219
FPCBP219AP
FPCBP220
FPCBP238AP
S26391-F795-L300
FMVNBP146
FMVNBP177
FMVNBP178
FPCBP145
FPCBP145AP
FPCBP218
FPCBP219
FPCBP219AP
FPCBP220
FPCBP238AP
S26391-F795-L300
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FU8310NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049326 |
| Mitat | 204.60 x 41.90 x 20.75mm |
| Korvaa | FPCBP220 / S26391-F795-L300 / FMVNBP186 / FPCBP250 / FPCBP250AP / FPCBP283AP / FPCBP220AP / FPCBP281 / S26391-F795-L400 / S26391-F956-L100 / S26391-F956-L200 / S26391-F974-L500 / FPCBP323AP / FPCBP283 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-14%
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
89,95 €
76,95 €
-19%
Fujitsu Lifebook E558 akku 3450 mAh
99,95 €
80,95 €
-19%
Fujitsu LifeBook A544, LifeBook AH564, LifeBook E554 akku 4400mAh
69,95 €
56,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
GC Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €