calcActive())">
Medion Akoya Mini E1210 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG kannettavien tietokoneiden kanssa:
X110
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
BTY-S12
TX2-RTL8187SE
6317A-RTL8187SE
14L-MS6837D1
3715A-MS6837D1
TX2-RTL8187SE
6317A-RTL8187SE
14L-MS6837D1
3715A-MS6837D1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MSU100HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024828 |
| Mitat | 248.00 x 92.00 x 50.00mm |
| Korvaa | BTY-S12 / TX2-RTL8187SE / 6317A-RTL8187SE / 14L-MS6837D1 / 3715A-MS6837D1 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Medion akut
Näytä kaikki →
Medion Akoya Mini E1311 akku 4400 mAh - Musta
53,95 €
Medion Erazer X7613 akku 5400mAh
79,95 €
Medion Akoya E6245 / A31-M15 akku 3700mAh
89,95 €
Medion Akoya P6633 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 6600 mAh
69,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 6600 mAh
69,95 €
Medion E5211 akku 6600 mAh - Musta
69,95 €
Medion MD95500, MD95292, RAM2010, RIM2000, MD95211, MD95292, ARIMA A0730, W812-UI akku 4400 mAh - Musta
69,95 €