calcActive())">
Medion Erazer X6805 akku 4000mAh
Varastossa
49,95 €
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
Erazer X6805-MD61085
X6807
Erazer X6805
Erazer X15807
MD61573
MD61635
X6807
Erazer X6805
Erazer X15807
MD61573
MD61635
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:
40068133
MSN30027092
30027408
MSN30027092
30027408
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MDX680NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156567 |
| Mitat | 196.26 x 89.30 x 10.00mm |
| Korvaa | 40068133 / MSN30027092 / 30027408 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 45.6Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Medion akut
Näytä kaikki →
Medion Akoya Mini E1311 akku 4400 mAh - Musta
53,95 €
Medion Erazer X7613 akku 5400mAh
79,95 €
Medion Akoya E6245 / A31-M15 akku 3700mAh
89,95 €
Medion Akoya P6633 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 4400 mAh
59,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 6600 mAh
69,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 6600 mAh
69,95 €
Medion E5211 akku 6600 mAh - Musta
69,95 €