calcActive())">
Medion Erazer X7613 akku 5400mAh
Varastossa
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kannettavien tietokoneiden kanssa:
Medion:
Erazer X7613Erazer X7615
MSI:
2PE-025CN2QE-083CN
GS70 2PC-633XCN
GS70 2PE-026CN
GS70 2QD-487CN
GS70 2QE-084CN
GS70 MS-1771
GS70 MS-1772
GS70 MS-1774
GS72
WS72)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
Medion:
BTY-L76MSI:
BTY-L76)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-MRS700NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135937 |
| Korvaa | BTY-L76 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5400mAh / 61.56Wh |
| Mitat | 253.73 x 120.50 x 7.90mm |
| Jännite | 11,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Medion akut
Näytä kaikki →
Medion Akoya Mini E1311 akku 4400 mAh - Musta
53,95 €
Medion Akoya E6245 / A31-M15 akku 3700mAh
89,95 €
Medion Akoya P6633 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 4400 mAh
59,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 4400 mAh
59,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 6600 mAh
69,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 6600 mAh
69,95 €
Medion E5211 akku 6600 mAh - Musta
69,95 €