calcActive())">
Medion MAM300, MAM3000, MD5029 akku 4400mAh
Saatavissa tehtaalta
64,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kannettavien tietokoneiden kanssa:
Medion:
MAM300MAM3000
MD5029
MD7321
MD7521
MD9535
MD9799
Packard Bell:
Easy Note 3100Easy Note 3102
Easy Note 3131
Easy Note 3138
Easy Note 3750
EasyNote 2800
EasyOne 2101
EasyOne 2120
EasyOne 2121
EasyOne 7321
EasyOne 7521
EasyOne Silver)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
Medion:
4416700000051442670000005
442670040002
442670060001
442870040002
CGR18650HG2
ICR-18650G
OP-570-75102
Packard Bell:
4416700000051442670000005
442670040002
442670060001
442870040002
CGR18650HG2
ICR-18650G
OP-570-75102)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-MT7521NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017806 |
| Korvaa | 442670000005 / 4416700000051 / 442670060001 / 442670040002 / 442870040002 / ICR-18650G / OP-570-75102 / CGR18650HG2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Mitat | 187.66 x 72.49 x 26.68mm |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Medion akut
Näytä kaikki →
Medion Akoya Mini E1311 akku 4400 mAh - Musta
53,95 €
Medion Erazer X7613 akku 5400mAh
79,95 €
Medion Akoya E6245 / A31-M15 akku 3700mAh
89,95 €
Medion Akoya P6633 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 4400 mAh
59,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 6600 mAh
69,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 6600 mAh
69,95 €
Medion E5211 akku 6600 mAh - Musta
69,95 €