calcActive())">
Medion MD95500, MD95292, RAM2010, RIM2000, MD95211, MD95292, ARIMA A0730, W812-UI akku 4400 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
MD95500
MD95292
RAM2010
RIM2000
MD95211
MD95292
ARIMA A0730
W812-UI
MD95292
RAM2010
RIM2000
MD95211
MD95292
ARIMA A0730
W812-UI
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:
LI4403A
40010871
W81148LA
40010871
W81148LA
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MD95500NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035626 |
| Mitat | 155.13 x 91.31 x 20.58mm |
| Korvaa | LI4403A / 40010871 / W81148LA |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Medion akut
Näytä kaikki →
Medion Akoya Mini E1311 akku 4400 mAh - Musta
53,95 €
Medion Erazer X7613 akku 5400mAh
79,95 €
Medion Akoya E6245 / A31-M15 akku 3700mAh
89,95 €
Medion Akoya P6633 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 4400 mAh
59,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 6600 mAh
69,95 €
Medion Akoya Mini E1210 akku 6600 mAh
69,95 €
Medion E5211 akku 6600 mAh - Musta
69,95 €