calcActive())">
NEC Versa S940 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BenQ kannettavien tietokoneiden kanssa:
JoyBook S52
JoyBook S52E
JoyBook S52W
JoyBook S53
JoyBook S53E
JoyBook S53W
JoyBook S31
JoyBook T31
JoyBook S52E
JoyBook S52W
JoyBook S53
JoyBook S53E
JoyBook S53W
JoyBook S31
JoyBook T31
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BenQ alkuperäisakut:
SQU-409
SQU409
SQU-416
DHS5
I305RH
916C3330
916-3150
916C3150F
916C3150
916C3150F
CS.23K45.001
23.20092.011
3UR1865OF-2-QC163
7028030000
SQU409
SQU-416
DHS5
I305RH
916C3330
916-3150
916C3150F
916C3150
916C3150F
CS.23K45.001
23.20092.011
3UR1865OF-2-QC163
7028030000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-PB5340NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017844 |
| Mitat | 203.50 x 49.30 x 20.00mm |
| Korvaa | SQU-409 / SQU409 / SQU-416 / DHS5 / I305RH / 916C3330 / 916-3150 / 916C3150 / 916C3150F / CS.23K45.001 / 23.20092.011 / 3UR1865OF-2-QC163 / 7028030000 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.