calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook CF-C2 / Toughbook CF-C2 MK1 yhteensopiva akku 6400mAh
Saatavissa tehtaalta
91,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Toughbook CF-C2
Toughbook CF-C2 MK1
Toughbook CF-C2 MK1
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CF-VZSU80U
CF-VZSU82U
CF-VZSU83U
CF-VZSU82U
CF-VZSU83U
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-CRF200NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150800 |
| Korvaa | CF-VZSU80U / CF-VZSU82U / CF-VZSU83U |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 69.12Wh |
| Mitat | 192.80 x 71.00 x 22.10mm |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Panasonic akut
Näytä kaikki →
Panasonic Toughbook CF-30, Toughbook CF-31, Toughbook CF-53 akku 8400mAh
75,95 €
-14%
Panasonic Toughbook CF-29 / CF-52 akku 6600 mAh
69,95 €
59,95 €
-22%
Panasonic Toughbook CF54 akku 4200mAh
179,95 €
139,95 €
-23%
Panasonic Toughbook CF19 akku 4400mAh
59,95 €
45,95 €
Panasonic CF-H1, CF-U1, Toughbook CF-H1 akku 3200mAh
67,95 €
-10%
Panasonic Toughbook CF18, Toughbook CF-18, Toughbook CF-18D akku 7400mAh
67,95 €
60,95 €
-54%
Panasonic CF-LX, CF-LX3, CF-LX3DDABR akku 7000mAh
71,95 €
32,95 €
Panasonic Toughbook CF-AX2 / CF-AX3 akku 4200mAh
119,95 €