calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen Toughpad FZ-M1 / FZ-B2 yhteensopiva akku 3200mAh
Saatavissa tehtaalta
137,95 €
110,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Toughpad FZ-M1
FZ-B2
Toughpad FZ-M1C
Toughpad FZ-B2
FZ-M1C
FZ-M1
FZ-B2
Toughpad FZ-M1C
Toughpad FZ-B2
FZ-M1C
FZ-M1
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
FZ-VZSU94K
FZ-VZSU95K
FZ-VZSU95Q
PAFZVZSU95W
FZ-VZSU94R
FZ-VZSU94Q
FZ-VZSU94W
FZ-VZSU95W
FZ-VZSU94
FZ-VZSU0HW
FZ-VZSU95
FZ-VZSU94JS
FZ-VZSU95JS
FZ-VZSU95R
FZ-VZSU95K
FZ-VZSU95Q
PAFZVZSU95W
FZ-VZSU94R
FZ-VZSU94Q
FZ-VZSU94W
FZ-VZSU95W
FZ-VZSU94
FZ-VZSU0HW
FZ-VZSU95
FZ-VZSU94JS
FZ-VZSU95JS
FZ-VZSU95R
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-PNB200NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206477 |
| Korvaa | FZ-VZSU94K / FZ-VZSU95K / FZ-VZSU95Q / PAFZVZSU95W / FZ-VZSU94R / FZ-VZSU94Q / FZ-VZSU94W / FZ-VZSU95W / FZ-VZSU94 / FZ-VZSU0HW / FZ-VZSU95 / FZ-VZSU94JS / FZ-VZSU95JS / FZ-VZSU95R |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.04Wh |
| Mitat | 99.30 x 71.80 x 11.70mm |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Panasonic akut
Näytä kaikki →
Panasonic Toughbook CF-30, Toughbook CF-31, Toughbook CF-53 akku 8400mAh
75,95 €
-14%
Panasonic Toughbook CF-29 / CF-52 akku 6600 mAh
69,95 €
59,95 €
-22%
Panasonic Toughbook CF54 akku 4200mAh
179,95 €
139,95 €
-23%
Panasonic Toughbook CF19 akku 4400mAh
59,95 €
45,95 €
Panasonic CF-H1, CF-U1, Toughbook CF-H1 akku 3200mAh
67,95 €
-10%
Panasonic Toughbook CF18, Toughbook CF-18, Toughbook CF-18D akku 7400mAh
67,95 €
60,95 €
-54%
Panasonic CF-LX, CF-LX3, CF-LX3DDABR akku 7000mAh
71,95 €
32,95 €
Panasonic Toughbook CF-AX2 / CF-AX3 akku 4200mAh
119,95 €