calcActive())">
Panasonic Toughbook CF54 akku 4200mAh
Saatavissa tehtaalta
179,95 €
139,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kannettavien tietokoneiden kanssa:
Toughbook CF54
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
CF-VZSU0GJS
CF-VZSU0GW
CF-VZSU0KJS
CF-VZSU0KR
CF-VZSU0KW
CF-VZSU0LW
CF-VZSU0PJS
CF-VZSU0PK
CF-VZSU0PR
CF-VZSU0PW
CF-VZSUOGW
CF-VZSUOLW
CF-VZSUOPW
CF-VZSU0GW
CF-VZSU0KJS
CF-VZSU0KR
CF-VZSU0KW
CF-VZSU0LW
CF-VZSU0PJS
CF-VZSU0PK
CF-VZSU0PR
CF-VZSU0PW
CF-VZSUOGW
CF-VZSUOLW
CF-VZSUOPW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-PNF540NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188568 |
| Korvaa | CF-VZSU0GJS / CF-VZSU0GW / CF-VZSU0KJS / CF-VZSU0KR / CF-VZSU0KW / CF-VZSU0LW / CF-VZSU0PJS / CF-VZSU0PK / CF-VZSU0PR / CF-VZSU0PW / CF-VZSUOGW / CF-VZSUOLW / CF-VZSUOPW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 46.62Wh |
| Mitat | 140.80 x 71.80 x 19.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Panasonic akut
Näytä kaikki →
Panasonic Toughbook CF-30, Toughbook CF-31, Toughbook CF-53 akku 8400mAh
75,95 €
-14%
Panasonic Toughbook CF-29 / CF-52 akku 6600 mAh
69,95 €
59,95 €
-23%
Panasonic Toughbook CF19 akku 4400mAh
59,95 €
45,95 €
Panasonic CF-H1, CF-U1, Toughbook CF-H1 akku 3200mAh
67,95 €
-10%
Panasonic Toughbook CF18, Toughbook CF-18, Toughbook CF-18D akku 7400mAh
67,95 €
60,95 €
-54%
Panasonic CF-LX, CF-LX3, CF-LX3DDABR akku 7000mAh
71,95 €
32,95 €
Panasonic Toughbook CF-AX2 / CF-AX3 akku 4200mAh
119,95 €
-14%
Panasonic kannettavan tietokoneen FZ-G1 / Toughbook G1 yhteensopiva akku 9600mAh
139,95 €
119,95 €