calcActive())">
Toshiba Portege 2010, Portege 2000, Portege R100, Portege R200 akku 1600 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Portege 2010
Portege 2000
Portege R100
Portege R200
Portege 2000
Portege R100
Portege R200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA3154U-1BAS
PA3154U-1BRS
PA3154U-2BAS
PA3154U-2BRS
PA3154U-1BRS
PA3154U-2BAS
PA3154U-2BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOR100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017332 |
| Mitat | 108.30 x 78.90 x 10.80mm |
| Korvaa | PA3154U-1BAS / PA3154U-1BRS / PA3154U-2BAS / PA3154U-2BRS |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 17.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Toshiba akut
Näytä kaikki →
Toshiba Satellite C40 / C55 / C70 akku 4400 mAh
53,95 €
Toshiba PABAS259, PABAS260, PABAS261, PABAS262, PABAS263 akku 4400 mAh - Musta
79,95 €
-50%
Toshiba Netbook NB100, Netbook NB105 akku 4400 mAh
49,95 €
24,98 €
Toshiba Satellite L700 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Toshiba Satellite L300, Satellite A205, A300 akku 4400 mAh
59,95 €
-50%
Toshiba Equium L40 ja Satellite L40 akku 2200 mAh - Musta
59,95 €
29,98 €
-50%
Toshiba Tecra 8100, Tecra 8100A, Tecra 8100B, Tecra 8100C, Tecra 8100D, Tecra 8100E, Tecra 8100F, Tecra 8100G, Tecra 8100H, Tecra 8100J, Tecra 8100K akku 4500 mAh
59,95 €
29,98 €
Toshiba Satellite L700 akku 6600 mAh - Musta
69,95 €