calcActive())">
Toshiba Satellite 1200, Satellite 3000, Satellite 3005 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite 1200
Satellite 1200-S121
Satellite 1200-S122
Satellite 1200-S252
Satellite 3000
Satellite 3000
Satellite 3000-100
Satellite 3000-214
Satellite 3000-400
Satellite 3000-514
Satellite 3000-601
Satellite 3000-S304
Satellite 3000-S353
Satellite 3000-S514
Satellite 3000-X4
Satellite 3005
Satellite 3005-S303
Satellite 3005-S304
Satellite 3005-S403
Satellite 3005-S504
Satellite 1200-S121
Satellite 1200-S122
Satellite 1200-S252
Satellite 3000
Satellite 3000
Satellite 3000-100
Satellite 3000-214
Satellite 3000-400
Satellite 3000-514
Satellite 3000-601
Satellite 3000-S304
Satellite 3000-S353
Satellite 3000-S514
Satellite 3000-X4
Satellite 3005
Satellite 3005-S303
Satellite 3005-S304
Satellite 3005-S403
Satellite 3005-S504
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA3098
PA3098U
PA3098U-1BAS
PA3098U-1BRS
PA3098U
PA3098U-1BAS
PA3098U-1BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TO3000 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011323 |
| Mitat | 136.40 x 96.80 x 23.30mm |
| Korvaa | PA3098 / PA3098U / PA3098U-1BAS / PA3098U-1BRS |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Toshiba akut
Näytä kaikki →
Toshiba Satellite C40 / C55 / C70 akku 4400 mAh
53,95 €
Toshiba PABAS259, PABAS260, PABAS261, PABAS262, PABAS263 akku 4400 mAh - Musta
79,95 €
-50%
Toshiba Netbook NB100, Netbook NB105 akku 4400 mAh
49,95 €
24,98 €
Toshiba Satellite L700 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Toshiba Satellite L300, Satellite A205, A300 akku 4400 mAh
59,95 €
-50%
Toshiba Equium L40 ja Satellite L40 akku 2200 mAh - Musta
59,95 €
29,98 €
-50%
Toshiba Tecra 8100, Tecra 8100A, Tecra 8100B, Tecra 8100C, Tecra 8100D, Tecra 8100E, Tecra 8100F, Tecra 8100G, Tecra 8100H, Tecra 8100J, Tecra 8100K akku 4500 mAh
59,95 €
29,98 €
Toshiba Satellite L700 akku 6600 mAh - Musta
69,95 €