calcActive())">
Toshiba Satellite 5105-S501, Satellite 5000 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite 5105-S501
Satellite 5000
Satellite 5105-S901
Satellite 5100-501
Satellite 5005
Satellite 5105-S702
Satellite 5105-S607
Satellite 5005-S507
Portege A100
Satellite 5100
Satellite 5105-S688
Satellite 5100-603
Satellite 5100-201
Satellite 5105-S701
Satellite 5105-S502
Satellite 5005-S504
Satellite 5105-S522
Satellite 5100-503
Satellite 5105
Satellite 5105-S608
Satellite 5000
Satellite 5105-S901
Satellite 5100-501
Satellite 5005
Satellite 5105-S702
Satellite 5105-S607
Satellite 5005-S507
Portege A100
Satellite 5100
Satellite 5105-S688
Satellite 5100-603
Satellite 5100-201
Satellite 5105-S701
Satellite 5105-S502
Satellite 5005-S504
Satellite 5105-S522
Satellite 5100-503
Satellite 5105
Satellite 5105-S608
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA3123U-1BRS
PA3178U-1BAS
PA3178U-1BRS
PA3211U-1BAS
PA3211U-1BRS
PABAS018
B499
PA3178U
PA3178
PA3123-1BAS
PA3178U-1BAS
PA3178U-1BRS
PA3211U-1BAS
PA3211U-1BRS
PABAS018
B499
PA3178U
PA3178
PA3123-1BAS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TO5100 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011347 |
| Mitat | 131.50 x 74.50 x 23.00mm |
| Korvaa | PA3123U-1BRS / PA3178U-1BAS / PA3178U-1BRS / PA3211U-1BAS / PA3211U-1BRS / PABAS018 / B499 / PA3178U / PA3178 / PA3123-1BAS |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Toshiba akut
Näytä kaikki →
Toshiba Satellite C40 / C55 / C70 akku 4400 mAh
53,95 €
Toshiba PABAS259, PABAS260, PABAS261, PABAS262, PABAS263 akku 4400 mAh - Musta
79,95 €
-50%
Toshiba Netbook NB100, Netbook NB105 akku 4400 mAh
49,95 €
24,98 €
Toshiba Satellite L700 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Toshiba Satellite L300, Satellite A205, A300 akku 4400 mAh
59,95 €
-50%
Toshiba Equium L40 ja Satellite L40 akku 2200 mAh - Musta
59,95 €
29,98 €
-50%
Toshiba Tecra 8100, Tecra 8100A, Tecra 8100B, Tecra 8100C, Tecra 8100D, Tecra 8100E, Tecra 8100F, Tecra 8100G, Tecra 8100H, Tecra 8100J, Tecra 8100K akku 4500 mAh
59,95 €
29,98 €
Toshiba Satellite L700 akku 6600 mAh - Musta
69,95 €