calcActive())">
Toshiba Satellite M30X, Satellite M35X, Satellite M40X akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite M30X
Satellite M30X-104
Satellite M30X-105
Satellite M30X-111
Satellite M30X-115
Satellite M30X-118
Satellite M30X-122
Satellite M30X-124
Satellite M30X-127
Satellite M30X-129
Satellite M30X-134
Satellite M30X-143
Satellite M30X-148
Satellite M30X-150
Satellite M30X-154
Satellite M30X-156
Satellite M30X-163
Satellite M30X-165
Satellite M30X-168
Satellite M30X-S1592ST
Satellite M30X-S1593ST
Satellite M30X-S171ST
Satellite M30X-S214
Satellite M35X
Satellite M35X-S109
Satellite M35X-S111
Satellite M35X-S1163
Satellite M35X-S149
Satellite M35X-S1491
Satellite M35X-S1492
Satellite M35X-S161
Satellite M35X-S1611
Satellite M35X-S1631
Satellite M35X-S309
Satellite M35X-S3091
Satellite M35X-S311
Satellite M35X-S3111
Satellite M35X-S329
Satellite M35X-S3291
Satellite M35X-S349
Satellite M35X-S3491
Satellite M40X P-M760
Satellite M40X
Satellite M40X-112
Satellite M40X-114
Satellite M40X-118
Satellite M40X-129
Satellite M40X-141
Satellite M40X-185
Satellite M40X-186
Satellite M40X-249
Satellite M40X-258
Satellite M40X-259
Satellite M40X-267
Satellite M40X-295
Satellite M40X-299
Satellite Pro M40X-131
Satellite M30X-104
Satellite M30X-105
Satellite M30X-111
Satellite M30X-115
Satellite M30X-118
Satellite M30X-122
Satellite M30X-124
Satellite M30X-127
Satellite M30X-129
Satellite M30X-134
Satellite M30X-143
Satellite M30X-148
Satellite M30X-150
Satellite M30X-154
Satellite M30X-156
Satellite M30X-163
Satellite M30X-165
Satellite M30X-168
Satellite M30X-S1592ST
Satellite M30X-S1593ST
Satellite M30X-S171ST
Satellite M30X-S214
Satellite M35X
Satellite M35X-S109
Satellite M35X-S111
Satellite M35X-S1163
Satellite M35X-S149
Satellite M35X-S1491
Satellite M35X-S1492
Satellite M35X-S161
Satellite M35X-S1611
Satellite M35X-S1631
Satellite M35X-S309
Satellite M35X-S3091
Satellite M35X-S311
Satellite M35X-S3111
Satellite M35X-S329
Satellite M35X-S3291
Satellite M35X-S349
Satellite M35X-S3491
Satellite M40X P-M760
Satellite M40X
Satellite M40X-112
Satellite M40X-114
Satellite M40X-118
Satellite M40X-129
Satellite M40X-141
Satellite M40X-185
Satellite M40X-186
Satellite M40X-249
Satellite M40X-258
Satellite M40X-259
Satellite M40X-267
Satellite M40X-295
Satellite M40X-299
Satellite Pro M40X-131
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PA3395U-1BRS
PA3421U-1BRS
PA3421U-1BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOM35HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011415 |
| Mitat | 141.03 x 89.43 x 19.13mm |
| Korvaa | PA3395U-1BRS / PA3421U-1BRS |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Toshiba akut
Näytä kaikki →
Toshiba Satellite C40 / C55 / C70 akku 4400 mAh
53,95 €
Toshiba PABAS259, PABAS260, PABAS261, PABAS262, PABAS263 akku 4400 mAh - Musta
79,95 €
-50%
Toshiba Netbook NB100, Netbook NB105 akku 4400 mAh
49,95 €
24,98 €
Toshiba Satellite L700 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Toshiba Satellite L300, Satellite A205, A300 akku 4400 mAh
59,95 €
-50%
Toshiba Equium L40 ja Satellite L40 akku 2200 mAh - Musta
59,95 €
29,98 €
-50%
Toshiba Tecra 8100, Tecra 8100A, Tecra 8100B, Tecra 8100C, Tecra 8100D, Tecra 8100E, Tecra 8100F, Tecra 8100G, Tecra 8100H, Tecra 8100J, Tecra 8100K akku 4500 mAh
59,95 €
29,98 €
Toshiba Satellite L700 akku 6600 mAh - Musta
69,95 €