calcActive())">
Toshiba Tecra 8100, Tecra 8100A, Tecra 8100B, Tecra 8100C, Tecra 8100D, Tecra 8100E, Tecra 8100F, Tecra 8100G, Tecra 8100H, Tecra 8100J, Tecra 8100K akku 4500 mAh
Varastossa
59,95 €
29,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Tecra 8100
Tecra 8100A
Tecra 8100B
Tecra 8100C
Tecra 8100D
Tecra 8100E
Tecra 8100F
Tecra 8100G
Tecra 8100H
Tecra 8100J
Tecra 8100K
Tecra 8100A
Tecra 8100B
Tecra 8100C
Tecra 8100D
Tecra 8100E
Tecra 8100F
Tecra 8100G
Tecra 8100H
Tecra 8100J
Tecra 8100K
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
B411
PA3009
PA3009U
PA3009U-1BAR
PA3009U-1BAT
PA3009UR
PA3009UR-1BAR
PA3009
PA3009U
PA3009U-1BAR
PA3009U-1BAT
PA3009UR
PA3009UR-1BAR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TO8100 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011330 |
| Mitat | 209.75 x 66.40 x 19.30mm |
| Korvaa | B411 / PA3009 / PA3009U / PA3009U-1BAR / PA3009U-1BAT / PA3009UR / PA3009UR-1BAR |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Toshiba akut
Näytä kaikki →
Toshiba Satellite C40 / C55 / C70 akku 4400 mAh
53,95 €
Toshiba PABAS259, PABAS260, PABAS261, PABAS262, PABAS263 akku 4400 mAh - Musta
79,95 €
-50%
Toshiba Netbook NB100, Netbook NB105 akku 4400 mAh
49,95 €
24,98 €
Toshiba Satellite L700 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
Toshiba Satellite L300, Satellite A205, A300 akku 4400 mAh
59,95 €
-50%
Toshiba Equium L40 ja Satellite L40 akku 2200 mAh - Musta
59,95 €
29,98 €
Toshiba Satellite L700 akku 6600 mAh - Musta
69,95 €
Toshiba Satellite L312, Portege M800, Portege M808, Satellite U400, Satellite U405 akku 4400 mAh
59,95 €