calcActive())">
Bosch sähköpyörän EB1310000E / LED Remote yhteensopiva akku 70mAh
Saatavissa tehtaalta
13,95 €
Bosch sähköpyörän yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EB1310000E
LED Remote
BRC3600
BRC3100
LED Remote
BRC3600
BRC3100
Korvattavat Bosch sähköpyörän alkuperäisakut
202240
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Bosch sähköpyörän -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-BRC360SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198253 |
| Korvaa | 202240 |
| Kapasiteetti (mAh) | 70mAh / 0.26Wh |
| Mitat | 22.20 x 12.00 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sähköpotkulaudan ja sähköpyörän laturit
Näytä kaikki →
Green Cell Sähköpyörän laturi 42V 2A (5.5*2.1mm) 36V akulle
39,95 €
Hoverboard / tasapainolauta / sähköpotkulauta virtalähde / laturi 42V 2A
39,95 €
Green Cell Sähköpotkulaudan Segway / Ninebot / Xiaomi laturi
49,95 €
-19%
Green Cell Sähköpyörän laturi 54.6V 4A (XLR 3 PIN) 48V akulle
74,95 €
60,95 €
Sähköpotkulaudan Segway / Ninebot / Xiaomi laturi 63 V
44,95 €
Sähköpotkulauta / Hoverboard virtalähde / laturi 29V 2A
54,95 €
Green Cell 48V Sähköpyörän Laturi 54,6V 2A Li-ion Akkuun 5.5x2.1 mm
44,95 €
Batavus sähköpyörän Pulzar / Senero yhteensopiva akku 13000mAh
279,95 €