calcActive())">
Asus ZE620KL, ZenFone 5 2018, ZenFone 5 2018 Dual SIM akku 3200mAh
Varastossa
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus matkapuhelimien kanssa:
ZE620KL
ZenFone 5 2018
ZenFone 5 2018 Dual SIM
ZenFone 5 2018 Dual SIM TD-LTE
ZenFone 5 2018
ZenFone 5 2018 Dual SIM
ZenFone 5 2018 Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus matkapuhelimien alkuperäisakut:
0B200-02890100
C11P1708 (1ICP4/66/75)
C11P1708 (1ICP4/66/75)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-AUZ620SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139317 |
| Korvaa | 0B200-02890100 / C11P1708 (1ICP4/66/75) |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 75.45 x 64.85 x 3.65mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Asus akut
Näytä kaikki →
Asus ZB602KL, ZenFone Max Pro M1, ZenFone Max Pro M1 Dual SIM akku 4900mAh
20,95 €
Asus Fonepad 8 Dual Sim Akku 3900mAh
33,95 €
Asus A68, PadFone 2, PadFone II akku 2050 mAh
23,95 €
-50%
Asus A80, A86, Infinity A80 akku 2300 mAh
21,95 €
10,98 €
Asus T45, T45-T001 akku 1800 mAh
16,95 €
Asus Pegasus X002, Pegasus X003 akku 2400 mAh
17,95 €
Asus ZE500CL, ZE550ML, ZE551ML akku 2900 mAh
17,95 €
Asus A66, PadFone akku 1500 mAh
16,95 €