calcActive())">
OPPO A73, A73 Dual SIM, A73 Dual SIM TD-LTE akku 3200mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
A73
A73 Dual SIM
A73 Dual SIM TD-LTE
A73m
A73t
A77
A77 Dual SIM
A77 Dual SIM TD-LTE
A77m
A77t
F1s 2017
F1s 2017 Dual SIM LTE
F1s Global Dual SIM TD-LTE 64G
F5 Youth
F5 Youth Dual SIM
F5 Youth Dual SIM TD-LTE
A73 Dual SIM
A73 Dual SIM TD-LTE
A73m
A73t
A77
A77 Dual SIM
A77 Dual SIM TD-LTE
A77m
A77t
F1s 2017
F1s 2017 Dual SIM LTE
F1s Global Dual SIM TD-LTE 64G
F5 Youth
F5 Youth Dual SIM
F5 Youth Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP631
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-OPA770XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129790 |
| Korvaa | BLP631 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 80.80 x 63.26 x 3.45mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa OPPO akut
Näytä kaikki →
OPPO A100, A103, A105 akku 900mAh
15,95 €
OPPO A90 akku 820mAh/3.03Wh
17,95 €
OPPO R827, R827T, R850 akku 2000mAh
19,95 €
OPPO Finder akku 1500mAh
22,95 €
OPPO R6607 akku 3000mAh
23,95 €
OPPO PAGT00, R17, R17 Dual SIM akku 3400mAh
24,95 €
OPPO CPH1835, PACM00, PACT00 akku 3350mAh
24,95 €
OPPO R9sk akku 2900mAh
23,95 €