calcActive())">
OPPO A79, A79k, A79kt akku 2900mAh
Saatavissa tehtaalta
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien OPPO matkapuhelimien kanssa:
A79
A79k
A79kt
A79t
A79t Dual SIM
A79t Dual SIM TD-LTE
A79k
A79kt
A79t
A79t Dual SIM
A79t Dual SIM TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat OPPO matkapuhelimien alkuperäisakut:
BLP647
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-OPA790XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137528 |
| Korvaa | BLP647 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 82.44 x 57.96 x 3.65mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa OPPO akut
Näytä kaikki →
OPPO A100, A103, A105 akku 900mAh
15,95 €
OPPO A90 akku 820mAh/3.03Wh
17,95 €
OPPO R827, R827T, R850 akku 2000mAh
19,95 €
OPPO Finder akku 1500mAh
22,95 €
OPPO R6607 akku 3000mAh
23,95 €
OPPO A73, A73 Dual SIM, A73 Dual SIM TD-LTE akku 3200mAh
22,95 €
OPPO PAGT00, R17, R17 Dual SIM akku 3400mAh
24,95 €
OPPO CPH1835, PACM00, PACT00 akku 3350mAh
24,95 €