calcActive())">
ZTE BA910, Blade A512, Blade A910 akku 2500mAh
Varastossa
22,95 €
11,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE matkapuhelimien kanssa:
BA910
Blade A512
Blade A910
Blade A910 Dual
Blade A910 Dual SIM
Blade V770
Blade Z10
Blade Z10 Dual SIM LTE
BV0701
WiMAX 2+
Z861BL
Z862VL
Zfive 2017
ZFive L
ZFive L LTE
ZTU31
Blade A512
Blade A910
Blade A910 Dual
Blade A910 Dual SIM
Blade V770
Blade Z10
Blade Z10 Dual SIM LTE
BV0701
WiMAX 2+
Z861BL
Z862VL
Zfive 2017
ZFive L
ZFive L LTE
ZTU31
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE matkapuhelimien alkuperäisakut:
Li3925T44P8h786035
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-ZTA910SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122739 |
| Korvaa | Li3925T44P8h786035 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.63Wh |
| Mitat | 76.80 x 59.60 x 3.20mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa ZTE akut
Näytä kaikki →
-28%
ZTE MF910 Mokkula / Grand S Flex akku 2300 mAh
17,95 €
12,95 €
-50%
ZTE 230 yhteensopiva akku 1500 mAh
16,95 €
8,48 €
ZTE A2020, A2020N2, Axon 10 Pro akku 3900mAh
24,95 €
ZTE Axon 7 akku 3100 mAh
19,95 €
-58%
ZTE N909 Akku 1600 mAh
18,95 €
7,95 €
ZTE Blade A452, Q519, Q519C, Q519E akku 4000 mAh
19,95 €
ZTE Blade 3 Akku 1600 mAh
18,95 €
-50%
ZTE U956 Akku 2500 mAh
26,95 €
13,48 €