calcActive())">
ZTE MF910 Mokkula / Grand S Flex akku 2300 mAh
Varastossa
17,95 €
12,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien ZTE puhelinten ja reitittimien kanssa:
Grand S Flex
MF910
MF910 4G LTE
MF920
MF920A
MF920S
MF920W+
MF920VS
MF910S
MF971
MF971V
MF910
MF910 4G LTE
MF920
MF920A
MF920S
MF920W+
MF920VS
MF910S
MF971
MF971V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat ZTE puhelin / reititin alkuperäisakut:
Li3823T43P3h715345
Li3823T43P3h715345
Li3820T43P3h715345
Li3823T43P3h715345
Li3820T43P3h715345
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-ZTF230SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093671 |
| Korvaa | Li3823T43P3h715345 / Li3820T43P3h715345 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Mitat | 71.16 x 52.05 x 4.35mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa ZTE akut
Näytä kaikki →
-50%
ZTE 230 yhteensopiva akku 1500 mAh
16,95 €
8,48 €
ZTE A2020, A2020N2, Axon 10 Pro akku 3900mAh
24,95 €
ZTE Axon 7 akku 3100 mAh
19,95 €
-58%
ZTE N909 Akku 1600 mAh
18,95 €
7,95 €
ZTE Z11 Mini S Dual SIM TD-LTE akku 3000 mAh
19,95 €
ZTE Blade 3 Akku 1600 mAh
18,95 €
ZTE Blade A452, Q519, Q519C, Q519E akku 4000 mAh
19,95 €
-50%
ZTE U956 Akku 2500 mAh
26,95 €
13,48 €